Wydarzenia

Nowa seria NL500 – szybkie, dokładne i wytrzymałe niwelatory laserowe

Nivel System wprowadza do oferty nowe niwelatory laserowe: NL500, NL520, NL540 (z wiązką czerwoną) i NL520G (z wiązką zieloną).

Wyposażone w najnowszy "silnik pomiarowy" lasery zapewniają wysokie efekty pracy (szybkie, dokładne pomiary). Wzmocniona obudowa gwarantuje użycie sprzętu w trudnych warunkach, a wydajny, oszczedny system zasilania (ogniwa litowo-jonowe) zapewniają komfort pracy mobilnej na długie lata. Lasery serii NL500 to wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzia do niwelacji wewnątrz pomieszczeń z dobrze widoczną wiązką lasera, jak i do pracy na otwartych przestrzeniach. Instrumenty zapewniają wysoką dokładność pomiarów, mogą być stosowane na długich odcinkach robót (zasięg 500m), a szybkość pracy, w tym poziomowania i reagowanie na drgania terenu – umożliwia wykorzystanie ich do prac drogowych i przy sterowaniu maszyn.

Nowe niwelatory wyznaczają precyzyjnie płaszczyznę referencyjną do niwelacji w poziomie, w przypadku modeli NL520 i NL540 także w pionie oraz z płaszczyzną pochyloną (modele NL520/520G – manualnie, NL540 – cyfrowo). Sprzęt wyposażony został w nowoczesne i oszczędne akumulatory litowo-jonowe, a nowa obudowa z elementami ochronnymi z gumy zapewnia wysoką szczelność i żywotność sprzętu na lata.

Seria NL500 w ofercie zastępuje serię niwelatorów: NL200, NL400 i NL410.