Wydarzenia

Nowoczesne systemy pomiarowe w praktyce. Szkolenie dla Dystrybutorów TPI, edycja 2018

18 kwietnia w Branisławowie w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Magellan odbyło się szkolenie „Nowoczesne systemy pomiarowe w praktyce” dla Dystrybutorów TPI. Na spotkaniu mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli sześćdziesięciu siedmiu firm z całej Polski. Do dyspozycji uczestników przygotowano ponad setkę różnego rodzaju sprzętu pomiarowego – od dalmierzy po zaawansowane niwelatory laserowe.
Podczas szkolenia przedstawione zostały między innymi: sytuacja na rynku pomiarowym w Polsce, trendy w branży, oraz zapoznano uczestników z nowościami TPI w zakresie stosowanych technologii.

Uczestnicy zapoznali się z rozwiązaniami zwiększającymi efektowność prac ziemnych, drogowych, ogólnobudowlanych, jak również z laserowymi systemami liniowymi do układania rur. Szkolenie połączone było z praktycznymi pomiarami w terenie, gdzie każdy mógł przetestować systemy i poznać korzyści ze stosowania nowoczesnych rozwiązań pomiarowych TPI.
Przepiękna pogoda, urocza leśna okolica zdecydowanie uprzyjemniły zajęcia praktyczne.

Spotkanie było także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń na temat szeroko rozumianych potrzeb klienta – dyskusji oraz wymiany opinii, które pomogą nam w jeszcze większym stopniu spełniać oczekiwania klientów.

Szkolenie dla Dystrybutorów