Wydarzenia

Znamy już termin XI Szkoły Pomiarów TPI

Znamy już termin kolejnej edycji Szkoły Pomiarów TPI. Mazurskie szkolenie odbędzie się w dniach 09 – 11.04.2014 na Mazurach w ośrodku Active SPA Zalesie koło Olszyna.

Tegoroczna edycja rozszerzona zostanie o kolejne bloki tematyczne – równolegle odbywać się będą cztery (dotychczas były to trzy) bloki tematyczne obejmujące zarówno klasyczną geodezję (w tym bloki specjalnie dla użytkowników TOPCON, SOKKIA), technologię skanowania 3D, przemysł, GIS jak i bloki poświęcone tematyce budowlanej (w tym systemy sterowania maszyn).

Oprócz zajęć teoretycznych prowadzonych przez specjalistów i praktyków odbywać się będą zajęcia praktyczne i warsztaty przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego.

Na XI Szkole Pomiarów nie zabraknie także nowości technologicznych, informacji o nowych rynkach i nowych trendach takich jak skanowanie mobilne, modelowanie BIM, sieci referencyjne, oprogramowanie integrujące różne technologie – wszystko to pozwoli rozwinąć Twoją firmę i wyprzedzić konkurencję!

Organizatorzy nie zapomnieli także o atrakcjach – dla zainteresowanych zorganizowana będzie wycieczka autokarowa do Wilczego Szańca, a dla aktywnych – rozgrywki paintballowe.

Ilość miejsc ograniczona – zapisy poprzez formularz oraz w biurach TPI.