TPI ::: Rozwiązania dla Monitoringu przemieszczeń

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Rozwiązania dla monitoringu

Monitoring przemieszczeń

Jest to dział produktów i rozwiązań zajmujących się zagadnieniami kontroli i obsługi bezpieczeństwa inżynierskich obiektów wysokiego ryzyka. Do takiej kategorii najczęściej zaliczają się zapory, tamy, wiadukty, tunele, elektrownie oraz inne konstrukcje o charakterze strategicznym. Tematyka SHM/A (Structural Health Monitoring/Assessment) coraz częściej pojawia się również w innych zagadnieniach budowlanych, związana jest utrzymaniem i stałą kontrolą bezpieczeństwa obiektu infrastrukturalnego, procesu budowlanego jak i otoczenia.

Coraz częściej procesom monitorującym poddawane są takie obiekty jak obiekty zabytkowe, głębokie wykopy, torowiska kolejowe, obiekty infrastruktury sportowej oraz komunikacyjnej. Budowle mogą być w różnych sytuacjach poddane takim czynnikom jak ruchy tektoniczne, korozja, zbyt duże obciążenia, wibracje lub nawet napór wiatru, zmiana poziomu wód gruntowych lub lokalne osłabienie elementu nośnego.

Pomiary przemieszczeń, osiadań i odkształceń w takich sytuacjach wykonywane są w trybie zautomatyzowanym, w cyklu całodobowym, w sposób ciągły i długotrwały. Zaproponowane przez TPI rozwiązania monitorujące gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa pracy, pewność oraz dokładność wyników pomiarów. Są to w pełni automatyzowane i autonomiczne systemy pomiarowe, doskonale sprawdzające się przy monitoringach dużego i małego kalibru, pracach ciągłych długo i krótkotrwałych.

TPI zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie instalacji systemu pomiarowego, źródła zasilania jak również oferuje szeroki asortyment akcesoriów pomiarowych.

 

Topcon Delta Solution

Czujniki bezprzewodowe Senceive

 

Zapisz się na newsletter