TPI ::: Systemy sterowania na koparkę

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Na koparkę

Koparka jest specyficzną maszyną do sterowania, jako że jest wykorzystywana przy wykopach, remontach kapitalnych, a nawet precyzyjnej niwelacji terenu. Wszystkie ruchome części muszą być zwymiarowane, a dokonuje się tego poprzez bardzo dokładne czujniki pochylenia, montowane w bezpiecznych miejscach na wysięgniku, ramieniu, łyżce i body koparki. Do automatyzacji koparek Topcon oferuje rozwiązania zarówno 2D jak i 3D.

Dzięki systemom Topcon dla koparek uporacie się Państwo z pracami ziemnymi szybciej i wykonacie je z większą dokładnością, a więc zaoszczędzicie czas, materiał i pieniądze. Odnosi się to szczególnie do takich robót jak budowa dróg, zbocza składowiska odpadów, kopanie podwodne i inne zastosowania w pracach ziemnych. Nie tylko oznacza to pomoc dla operatora przy kształtowaniu terenu, lecz także większą spójność w planowaniu logistycznym.

Wszystkie produkty sterowania maszyn Topcon można rozbudowywać. A na dodatek wszystkie maszyny budowlane wykorzystujące systemy Topcon 3D są wyposażone w takie samo oprogramowanie. Koparki, spycharki, równiarki, ładowarki kołowe, rozściełacze, a nawet sprzet wykorzystywany przez ekipy geodezyjne – wszyscy pracują z takim samym, przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem.

 

Zapisz się na newsletter