TPI ::: Odbiornik Topcon HiPer SR GSM

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: TOPCON HiPer SR GSM

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: TOPCON HiPer SR GSM

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: TOPCON HiPer SR GSM

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

TOPCON HiPer SR GSM

QR Code:
Logo producenta:

Topcon HIPer SR GSM to najnowszy odbiornik GNSS w ofercie japońskiej marki Topcon. HIPer SR GSM jest rozwinięciem odbiornika HIPer SR o wbudowany modem GSM HSPA+ z wejściem na dwie karty SIM. Rozwiązanie to umożliwia pracę z dwoma operatorami telefonii komórkowej, co w zdecydowany sposób wpływa na komfort prowadzenia pomiarów GNSS w oparciu o współpracę z sieciami stacji referencyjnych. Co więcej użytkownik w zestawie z kontrolerem posiadający wbudowany modemem GSM ma możliwość pracy aż z trzema operatorami telefonii komórkowej bez przekładania kart!

  • do pracy w każdych warunkach - konstrukcja i wysoka jakość wykonania chroni odbiornik w przypadku upadku z wysokości 2 m. Najwyższa norma wodoszczelności IP67 zapewnia możliwość pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach terenowych
  • kompaktowa budowa - dzięki miniaturyzacji i innowacyjnym technologiom Topcona waga odbiornika została zmniejszona do 850 g, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie wygodę i komfort pracy
  • wszechstronność zastosowania – odbiornik mając do dyspozycji wbudowany modem GSM HSPA+ z dwoma kartami SIM idealnie sprawdza się w pracy w trudnym terenie, gdzie dodatkowo można zwiększyć komfort pracy poprzez użycie kontrolera z wbudowanym modemem GSM, umożliwiając pracę z trzema niezależnymi operatorami GSM! Odbiornik jest zaprojektowany do pomiarów hybrydowych z użyciem tachimetrów jednoosobowych Topcon oraz do klasycznych pomiarów RTK z użyciem dwóch odbiorników z wykorzystaniem technologii Topcon LongLink.
  • wyrafinowana technologia Topcon - w odbiorniku zastosowano najnowszą płytę GNSS o 226 kanałach, gotową do pracy z wszystkimi liczącymi się systemami satelitarnymi (GPS, GLONASS, SBAS, QZSS). Płyta przy współpracy z wbudowaną anteną GNSS opartą o technologie FENCE pozwala wykorzystać odbiornik i zachować dokładności pomiaru w każdych warunkach terenowych

  Przeczytaj więcej informacji o technologi UTC opracowanej przez marke TOPCON

 

Innowacją w odbiorniku HiPer SR jest zastosowanie zupełnie nowej płyty głównej o 226 kanałach do odbioru obecnych i przyszłych sygnałów satelitarnych. Prawdziwa rewolucja to jednak zastosowanie znanej z najwyższego modelu GR-5 anteny z technologią FENCE. Dzięki tej technologii odbiornik jest w stanie wykonywać precyzyjne pomiary RTK w najtrudniejszym terenie (zadrzewienie, zabudowania, zakłócenia). Połączenie innowacyjnych rozwiązań Topcona, niewielkiej wagi, pełnej wodoszczelności (IP67) oraz możliwości pracy zarówno z sieciami referencyjnymi, a także jako klasyczny RTK (baza-rover) sprawiają, że HiPer SR to najbardziej uniwersalne rozwiązanie na rynku odbiorników GNSS.

Zapisz się na newsletter