Faro Focus S 70/150+/350+

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Faro Focus S 70/150+/350+

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Faro Focus S 70/150+/350+

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Faro Focus S 70/150+/350+

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Faro Focus S 70/150+/350+

QR Code:
Logo producenta:

Skanery FocusS umożliwiają skanowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w promieniu od 70 do 350 metrów w zależności od wybranego modelu.

Seria FocusS jest najnowszym uzupełnieniem oferty popularnych, kompaktowych, lekkich i intuicyjnych skanerów laserowych firmy FARO. Urządzenia z tej serii to najbardziej postępowe skanery laserowe na rynku, wyposażone w szereg cech zorientowanych na klienta, takich jak stopień ochrony IP54, większa dokładność i zasięg skanowania, wewnętrzny interfejs na akcesoria oraz zintegrowana procedura kompensacji w miejscu pomiarów. 

FocusS łączy w sobie wszystkie zalety dobrze znanych skanerów laserowych Focus3D firmy FARO z najbardziej innowacyjnymi dziś funkcjami, umożliwiając skanowanie laserowe zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewniając prawdziwą mobilność, szybkość i niezawodność. FocusS firmy FARO wyznacza nowy poziom skanowania laserowego dla wszystkich zastosowań w takich branżach, jak budownictwo, BIM/CIM, bezpieczeństwo publiczne i kryminalistyka.

  • zasięg – w zależności od potrzeb i planowanych prac dostępne są trzy wersje o zasięgach 70, 150 oraz 350 m
  • dokładność – teraz FocusS rejestruje otoczenie z większą dokładnością pomiaru odległości, wykorzystując kompensator dwuosiowy i pomiar kątowy
  • temperatura – rozszerzony zakres temperatur umożliwia skanowanie w wymagających warunkach otoczenia
  • kompensacja w terenie –  dzięki funkcji kompensacji w terenie, użytkownicy mogą weryfikować i regulować kompensacje skanera FocusSw miejscu pomiarów lub w biurze, zapewniając najwyższą jakość skanowania. Obszerny raport z kompensacji jest generowany automatycznie
  • szczelność IP54 –  dzięki hermetycznej obudowie skaner laserowy FocusS otrzymał certyfikat zgodności z normą przemysłową dotyczącą stopnia ochrony (IP) i został zaszeregowany w klasie 54 w zakresie odporności na czynniki środowiskowe
  • łączenie zdjęć HDR – aparat HDR bez trudu rejestruje szczegółowy obraz, zapewniając naturalną kolorową nakładkę na dane skanowania w trudnych warunkach oświetlenia
  • interfejs na akcesoria –  ten ponadczasowy interfejs umożliwia podłączanie dodatkowych akcesoriów do skanera, co umożliwia dostosowanie go do potrzeb użytkownika.

 

Jesteś zainteresowany szkoleniem z obsługi skanera lub oprogramowania? Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową.

Zapisz się na newsletter