Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Aktualności

Sieć dystrybucji TPI dobrze przygotowana do sezonu budowlanego 2019

2019-05-14 | Wydarzenia

W ostatnim czasie firma TPI, przeprowadziła cykl szkoleń techniczno-handlowych, skierowanych do dystrybutorów TPI. Spotkania zostały zorganizowane w 4 miastach w Polsce. Szkolenia zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie od strony merytorycznej jak i praktycznej. Zawierały pełen zakres tematyki związanej ze sprzętem pomiarowym wykorzystywanym w pracach budowlanych, ze szczególnym naciskiem na lasery budowlane.

Podczas spotkań zostały przeprowadzone warsztaty pomiarowe, dzięki nim uczestnicy przeszli szczegółowe testy z pomiarów budowlanych w terenie, potwierdzające ich wysoki poziom obsługi przed- i posprzedażnej w zakresie oferowanych rozwiązań pomiarowych TPI.

Zakupy sprzętu pomiarowego w punktach, posiadających autoryzację dystrybucji TPI gwarantuje 100% satysfakcji z zakupów. Klienci mają pewność pochodzenia i jakości sprzętu, a w razie problemów szybkie i skuteczne wsparcie autoryzowanego serwisu oferowanych przez TPI marek.

 

Galeria zdjęć

Zapisz się na newsletter