Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Aktualności

XX Szkoła Pomiarów - trwają zapisy!

2018-06-18 | Wydarzenia

Zapraszamy do udziału w XX Szkole Pomiarów, która odbędzie się w dniach 24-26 października 2018 roku w komfortowym hotelu w górach.

3 dni zajęć, nowoczesne technologie, testy sprzętu, warsztaty, wykłady z praktykami, integracja i wymiana doświadczeń – to wszystko za jedyne 699 zł +VAT (przy zapisach do 15.09.2018. Po tej dacie opłata wynosić będzie 750 zł +VAT).

Szkoła Pomiarów to 3-dniowe szkolenie obejmujące wiele dziedzin i branż. Geodezja, przemysł, GIS, drogownictwo, masowe zbieranie danych, pomiary przemysłowe, skanowanie 3D, oprogramowanie geodezyjne, oprogramowanie do obróbki chmur punktów, zaawansowane metody pomiarowe i wiele innych. Każdy bez względu na branżę znajdzie dla siebie interesujące wykłady, warsztaty i zajęcia terenowe. Oprócz zajęć zgodnie z agendą podczas całego szkolenia możliwe są indywidualne konsultacje ze specjalistami i osobami prowadzącymi wykłady. Dodatkowym atutem jest możliwość wymiany doświadczeń z praktykami z całej Polski. Szkoła Pomiarów podpowie Ci jakie kierunki wybrać aby Twój biznes był bezkonkurencyjny!


Zapisz się już dziś – ilość miejsc ograniczona!

 

Zapisz się na newsletter