Wydarzenia

Sieć dystrybucji TPI perfekcyjnie przygotowana do sezonu budowlanego 2012

W ostatnim czasie firma TPI przeprowadziła cykl szkoleń techniczno-handlowych skierowanych dla dystrybutorów TPI. Szkolenia, skupiające regionalnych Partnerów Handlowych TPI, zorganizowane zostały w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu. Szkoleniem objęte zostały osoby bezpośrednio współpracujące z klientami w terenie i zawierały pełen zakres tematyki związanej ze sprzętem do niwelacji optycznej, optycznej zautomatyzowanej i laserowej oraz rozwiązania wspierające pracę maszyn budowlanych.

Podczas szkolenia przeprowadzone zostały warsztaty pomiarowe, dzięki czemu uczestnicy przeszli szczegółowe testy z pomiarów budowlanych w terenie, potwierdzające ich wysoki poziom obsługi przed- i posprzedażnej w zakresie rozwiązań pomiarowych TPI.

Zakupy sprzętu pomiarowego w punktach dystrybucji TPI gwarantuje 100% satysfakcji z inwestycji. Klienci mają pewność pochodzenia i jakości sprzętu, a w razie problemów szybkie i skuteczne wsparcie autoryzowanego serwisu oferowanych przez TPI marek.