Wydarzenia

SMARTTECH i TPI łączą siły!

Smarttech i TPI0SMARTTECH i TPI łączą siły!

Polski producent wysokoprecyzyjnych bezdotykowych skanerów 3D firmy SMARTTECH oraz największy polski dystrybutor geometrycznych systemów pomiarowych TPI podpisały porozumienie o współpracy. W myśl porozumienia TPI zajmie się dystrybucją skanerów firmy SMARTTECH w Polsce , na Ukrainie i na Litwie. Oferowane rozwiązania gwarantują otrzymanie pełnego modelu 3D skanowanych obiektów z dokładnościami 0,03 mm i są stosowane między innymi w przemyśle, archeologii, kryminalistyce, medycynie.

Zdaniem Andrzeja Jaroszewicza – Prezesa Zarządu TPI Sp. z o.o. – porozumienie stanowi kolejny krok w rozwoju oferowanych przez TPI technik modelowania trójwymiarowego, wprowadza również nową jakość w zakresie bezdotykowych metod pomiarów przemysłowych. „Dzięki porozumieniu z firmą SMARTTECH znacząco rozwinęliśmy zakres oferowanych technik umożliwiających naszym klientom zdecydowane podniesienie dokładności wykonywanych przez nich pomiarów. Szczególnie miłym aspektem tej współpracy jest fakt, że podpisujemy porozumienie z ambitna innowacyjną polską firmą , która technologicznie już stanowi światową ekstraklasę w zakresie technik skanowania optycznego” – stwierdził Prezes TPI.

Zdaniem Anny Gębarskiej – Prezes SMARTTECH Sp. z o.o. – porozumienie jest początkiem kolejnego etapu w jaki wchodzi firma SMARTTECH jako producent skanerów 3D, etapu tworzenia światowej siatki dystrybutorów a zarazem ekspertów, którzy będą w stanie obsłużyć Klienta końcowego na najwyższym poziomie. „ Jest dla nas niezwykle istotne, że podpisujemy porozumienie z firmą o bardzo solidnej wiedzy pomiarowej, bardzo dobrym rozumieniem rynku sprzętu pomiarowego oraz o rozbudowanej strukturze sprzedażowej pokrywającej 3 kraje naszego regionu. Bezsprzecznie kontakty i profesjonalna obsługa sprzedażowa zespołu TPI pozwoli nam na dotarcie do większej liczby klientów a jednocześnie umożliwi koncentracje naszych sił na dalszym rozwoju produktów.”

Źródło: Smarttech, TPI