Wydarzenia

TOPCON-KOMATSU-OCSM – nowoczesna budowa. Jak efektywnie pracować maszynami budowlanymi, wykorzystując pomiarowe systemy sterowania TOPCON?

Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatną imprezę pokazową (18 czerwca 2009 r., Mińsk Mazowiecki) organizowaną wspólnie z producentem maszyn budowlanych KOMATSU oraz Ośrodkiem Centralnego Szkolenia Maszynistów w Mińsku Mazowieckim (OCSM), podczas której będzie okazja poznać możliwości zaawansowanych systemów TOPCON do sterowania maszynami budowlanymi, obejrzeć najnowsze maszyny KOMATSU do prac ziemnych oraz zapoznać się z ofertą szkoleniową OCSM.

Podczas imprezy zaprezentujemy Państwu zaawansowane technologicznie pomiarowe systemy TOPCON do sterowania maszynami budowlanymi, które kilkakrotnie przyspieszają, zwiększają precyzję i wydajność maszyn budowlanych. Odpowiemy na pytania: jakie korzyści uzyskuje się, inwestując w systemy sterowania i jak przygotować firmę do pracy z numerycznym modelem terenu? Wśród pokazywanych systemów TOPCON znajdą się rozwiązania automatyzujące pracę koparek, spycharek, koparko-ładowarek i ładowarek (w tym na tzw. leveller). Pokażemy Państwu, jak stworzyć nowoczesny plac budowy z maszynami, które działają szybciej, dokładniej, efektywnie, wydajniej i pozwalają oszczędzać czas i pieniądza.

Wszystkie prezentowane systemy TOPCON będą zainstalowane na nowych maszynach budowlanych KOMATSU. W Mińsku Mazowieckim pokazane zostaną m.in. duża spycharka gąsienicowa, ładowarka kołowa oraz koparko ładowarka. Zalety japońskich maszyn i korzyści wynikające z ich zakupu zostaną omówione podczas części teoretycznej spotkania, a następnie przedstawione w praktycznym zastosowaniu na poligonie szkoleniowym OCSM.

Specjaliści z Ośrodka Centralnego Szkolenia Maszynistów w Mińsku Mazowieckim przedstawią najciekawsze sposoby przekazywania wiedzy przyszłym operatorom maszyn budowlanych. Omówią zakres tematyczny szkoleń, będących w ofercie ośrodka, metody nauczania teoretycznego i praktycznego, a także opowiedzą o niedawno utworzonej wspólnie z TPI Placówce Szkoleniowej Systemów Sterowania Maszyn – TOPCON.

Udział w pokazie jest bezpłatny. Należy jedynie uzupełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. Początek spotkania o godz. 10.00.

TOPCON-KOMATSU-OCSM – nowoczesna budowa
18 czerwca 2009 r., Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów, Mińsk Mazowiecki