Wydarzenia

Zaproszenie na pokazy dynamiczne – system sterowania maszyn Topcon 3D

Mamy niebywałą przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na bezpłatne szkolenia – pokazy dynamiczne systemów sterowania maszyn Topcon. Na miejscu będzie można doświadczyć i sprawdzić możliwości i korzyści płynące z zastosowania najnowszych rozwiązań pomiarowych, stosowanych w budownictwie przy sterowaniu i kontroli pracy maszyn. Na potężnym placu testowym pracować będą spycharki, koparki, równiarki, układarki, zagęszczarki, ładowarki kołowe, i inne maszyny budowlane, uzbrojone w systemy sterowania Topcon 3D.

Wszystkie systemy połączone i skomunikowane zostaną z najnowszym systemem Topcon Sitelink 3D – platformą do zdalnego zarządzania placami budowy. Platforma ta umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym przeprowadzanych robót, nadzór nad nimi z jednego miejsca/biura, umożliwia raportowanie, kontrolę nad harmonogramem prac w czasie – to nowa epoka w dziedzinie systemów sterowania maszyn. Teraz wszystkim zarządzasz z jednego miejsca – i to wszystko masz szansę już teraz przetestować.

Oprócz pokazów działania systemów i prezentacji praktycznych, będą przeprowadzane prezentacje w sali, gdzie uczestnicy odbędą kursy z zastosowania najnowszych technik pomiarowych, zwiększających efektywność robót budowlanych.

Szkolenie zorganizowane przy współpracy z producentem maszyn Komatsu, odbędzie się w dniach:

22 – 23.05.2013, 10:00 – 16:00
Ośrodek Szkoleniowy
Bildungsswerk Bau Hessen – Thuringen e.V.
Industriestraße 8
98639 Walldorf, Niemcy

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniu prosimy o rejestrację, na stronie: http://www.goo.gl/8zQr2

KLIKNIJ TUTAJ, aby wyświetlić pełną mapę.