Wydarzenia

Pożegnanie z Bartycką 22

Drodzy Klienci, Partnerzy, Dystrybutorzy i Przyjaciele!

Gdy w lutym 2006 przeprowadziliśmy się do budynku przy ul. Bartyckiej 22 nie wiedzieliśmy, że aż przez 17 lat będzie nam wiernie służył jako nasze biuro. Wchodząc do tej przestrzeni warszawski oddział liczył około 15 osób.

Na chwilę obecną nasze dotychczasowe warszawskie biuro opuszcza ponad 40 pracowników! Przez te lata spędzone przy ul. Bartyckiej powstały nowe działy - od około 11 lat, oprócz geodezji klasycznej, zajmujemy się sprzedażą rozwiązań 3D, a od ok. 6 lat- UAV. Inne - tak jak nasza marka własna Nivel System czy też sklep internetowy Pomiar24 - bardzo się rozrosły i rozwinęły. Dlatego niech nikogo nie dziwi ilość kartonów na poniższych zdjęciach 😉

Plany w głowie były już wcześniej, ale to w 2019 kupiliśmy działkę i stworzyliśmy podwaliny pod nasze nowe biuro. Obecnie pracujemy trochę na dwa budynki - część pracowników już przeniosła się na Wał Miedzeszyński, gdzie każdy wynajduje sobie kawałek miejsca do rozłożenia komputera wśród kartonowych wież. Odkopujemy się i przekopujemy, żeby jak najszybciej wrócić do pracy na pełnych obrotach! Jeszcze do czwartku możecie podjechać na stary adres - Biuro Warszawa w mocno okrojonym składzie czeka na Was z Wyprzedażą Garażową. A pozostała część zespołu rozgaszcza się w nowych kątach. Zobaczcie sami!

Dziękujemy za wszystkie odwiedziny, spotkania i kawy wypite na Bartyckiej. Już za moment będziecie mogli przekroczyć próg naszego nowego biura - nie zapomnijcie zapisać nowego adresu- Wał Miedzeszyński 598!

Do zobaczenia wkrótce!
Zespół TPI