Wydarzenia

XVI edycja Szkoły Pomiarów – Wierchomla 2016

Zapraszamy do udziału w XVI Szkole Pomiarów, która odbędzie się w dniach 19-21.10.2016 w górskim ośrodku SKI&SPA Wierchomla w malowniczych Beskidach.

3 dni zajęć, nowoczesne technologie, testy sprzętu, warsztaty, wykłady z praktykami, integracja i wymiana doświadczeń – to wszystko za jedyne 499 zł +VAT!

Szkoła Pomiarów to 3-dniowe szkolenie obejmujące wiele dziedzin i branż. Geodezja, przemysł, GIS, drogownictwo, masowe zbieranie danych, pomiary przemysłowe, skanowanie 3D, oprogramowanie geodezyjne, oprogramowanie do obróbki chmur punktów, zaawansowane metody pomiarowe i wiele innych. Każdy bez względu na branżę znajdzie dla siebie interesujące wykłady, warsztaty i zajęcia terenowe. Oprócz zajęć zgodnie z agendą podczas całego szkolenia możliwe są indywidualne konsultacje ze specjalistami i osobami prowadzącymi wykłady. Dodatkowym atutem jest możliwość wymiany doświadczeń z praktykami z całej Polski. Wspaniała nauka, integracja, rozwój, relaks w SPA i na basenie – to wszystko podczas XVI edycji Szkoły Pomiarów, odbywającej się w jesiennym klimacie polskich Beskidów.

Zapisz się już dziś – ilość miejsc ograniczona!